List of active policies

Name Type User consent
Zásady bezpečnosti PragoData Consulting s.r.o. Privacy policy All users

Summary

Společnost PragoData Consulting, s.r.o. jako správce osobních údajů bere vaše soukromí velmi vážně. Abychom Vám mohli poskytnout přístup ke službám tohoto webu, musíme získat a zpracovat některé Vaše osobní údaje.

Full policy

Co je shromažďováno?

V systému jsou shromažďovány základní informace o profilu, které získáváme při vytváření účtu.

Minimálně je to celé jméno a e-mailová adresa. Další údaje jsou organizační, podle potřeb správce údajů. (Dobrovolně vyplněné položky profilu jsou také předmětem ochrany.)

Během používání webu se informace o uživatelích, kurzech, činnostech a prostředcích, s nimiž se setkáte, ukládají a propojí s informacemi o vašem profilu.

Zpracovávané informace nejsou předávány třetí straně.

Jak se tyto informace používají?

Tyto informace slouží pouze k poskytnutí přístupu k online kurzům na adrese https://2018.moodlemoot.cz/. Statistické informace o využívání webu se také používají ke zlepšení webových stránek a služeb poskytovaných na webových stránkách https://2018.moodlemoot.cz/.

Koho můžu kontaktovat?

Společnost PragoData Consulting, s.r.o.  může být kontaktována na adrese info@pragodata.cz.

Jak dlouho jsou data uložena?

Vaše osobní údaje jsou uloženy, pokud jste zapsáni do jednoho nebo více online kurzů na adrese https://2018.moodlemoot.cz/. Informace o profilu budou odstraněny po 10 letech nebo na vaše vyžádání o odstranění vašich údajů.

Jak mohu odvolat svůj souhlas společnosti PragoData Consulting, s.r.o., aby ukládal a zpracovával mé osobní údaje?

Pokud jste dříve souhlasili s tím, že společnosti PragoData Consulting, s.r.o. povolíte ukládání a zpracování vašich osobních údajů v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů a chcete-li svůj souhlas odvolat, použijte formulář ve vašem profilu https://2018.moodlemoot.cz/admin/tool/dataprivacy/mydatarequests.php nebo nám zašlete e-mail na adresu info@pragodata.cz. Ke službám poskytovaným https://2018.moodlemoot.cz/ již nebudete mít přístup.

Jak mohu požádat o opravu nebo smazání mých osobních údajů?

Základní informace o svém profilu můžete opravit přihlášením do https://2018.moodlemoot.cz  a úpravou vlastního profilu. Máte-li nějaké dotazy nebo chcete, aby byly opraveny nebo smazány jakékoli jiné údaje, použijte kontaktní formulář ve vašem profilu nebo zašlete prosím e-mail na adresu info@pragodata.cz.

Jak si mohu vyžádat záznam o všech mých osobních datech, které byly shromážděny?

Můžete si vyžádat záznam o všech osobních údajích týkajících se vás, které byly shromážděny v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů. Chcete-li tak učinit, použijte kontaktní formulář ve vašem profilu nebo pošlete prosím e-mail na adresu info@pragodata.cz