Print this chapterPrint this chapter

MoodleMoot.cz 2018

Schedule

Zahájení Konec Program 24. 10. 2018
Hlavní panel -  Aula J1 FIM - dopoledne
 
8:30 9:30 Registrace
9:30 9:40 Zahájení konference, úvodní slovo
9:40 10:10 Martin Dougimas, David Mudrák
    Moodle: The big picture roadmap
10:10 10:40 Luděk Šulák
    Novinky v rozšířeních LMS Moodle ve vzdělávání zaměstnanců
10:40 11:10 PhDr. Lucie Rohlíková, Ph.D.
    Aktuální trendy v on-line vzdělávání 
11:10 11:30 Přestávka
11:30 12:00 Bohumil Havel
    GDPR a Moodle
12:00 12:30 Božena Horváthová
    Možnosti rozvoje učební autonomie v rámci informačních technologií
12:30 12:45 Moodle Partner PragoData Consulting
    Vyhlášení výsledků soutěže středních škol
12:45 14:00 Polední přestávka

* 12:00-13:00: valná hromadu ČADUV (místnost J4)

Sekce MoodleMoot.cz  Aula J1 FIM - odpoledne
14:00 14:30 Ing. Adrian Kapias
    Trvale udržitelný rozvoj LMS (Moodle)
14:30 14:50 Renata Janošcová
    Podnikový manažment vo virtuálnej triede : teória a prax
14:50 15:10 Renata Riedelová
    Zkoušky odborné způsobilosti v LMS Moodle
15:10 15:40 Ing. Radek Kurach
    Implementace LMS Moodle v prostředí skupiny Generali
15:40 16:00 PaedDr. Radim Chvála, CSc.
    Periodická školení zaměstnanců AMU k problematice GDPR pomocí Moodle kurzu
16:00 16:30 Přestávka 
16:30 16:50 Petr Leistner, Lukáš Macenauer
    Strategické plánování a řízení v LMS Moodle – kurz STRATeduka
16:50 17:10 Nina Hrtoňová
    Rozvoj systému dalšího vzdělávání zaměstnavatelů a zaměstnanců v oblasti digitálních kompetencí (DigiKatalog)
17:10 17:30 Eduard Krlín
    Sjednocení a kustomizace LMS Moodle na JU
17:30 17:50 Ing. Petr Dvořák
    Vzdělávání zaměstnanců VSL v LMS Moodle

Sekce Soutěž eLearning , učebna J3 FIM, odpoledne
14:00 14:20 Tomáš Zeman,  Gregor Rozinaj, Marek Vančo, Pavol Podhradský, Jaromír Hrad, Marek Lóderer
    EDUVIRTUAL: SUPPORT FOR TEACHING GEOGRAPHY
14:20 14:40 Patrik Voštinár
    ELEARNINGOVÝ KURZ – WEBOVÉ TECHNOLÓGIE
14:40 15:00 Dagmar Hillová, Viera Šajbidorová
    Virtuálna platforma Interaktívnej experimentálnej záhrady 
15:00 15:20 Hana Tulinská
    Otevřený webový Kurz práce s informacemi
15:20 15:40 Pavel Brebera
    Instagram jako součást kurzů odborného anglického jazyka realizovaných s využitím LMS Moodle
15:40 16:00 Milan Pokorný
    Kurz Desatinné čísla
16:00 16:30 Přestávka
16:30 16:50 Libuše Svobodová
    ONLINE KURZ ZÁKLADY ÚČETNICTVÍ
16:50 17:10 Petr Sudický
    Migrating Art Historians: A full-body learning experience
17:10 17:50 Doprovodný program - video k příspěvku Petra Sudického

19:00 24:00 Společenský večer konference

Zahájení Konec Program 25. 10. 2018
Společná sekce -  Aula J1 FIM - dopoledne
9:00 9:30 Mgr. Zaan Bester
    Empowered and ethical: Turnitin as tool towards creating autonomous students
9:30 10:00 Peter Švec
    Rozšírenia Moodle pre zjednodušenie práce učiteľa informatiky
10:00 10:20 eLearning
    Předání cen vítězům Soutěže eLearning
10:20 10:35 Přestávka
10:35 10:55 mjr. Mgr. Tomáš Polák, Mgr. Lukáš Čelinák
    Systém vzdelávania vo finančnej správe Slovenskej republiky
10:55 11:15 Jiří Pazourek
    MOODLE testy při výuce  a přímém zkoušení (testy v reálném čase) na VŠ
11:15 11:40 Jiří Schimmer
  LMS Moodle v Nemocnici Jihlava
11:40 12:00 David Frýbert, Martin Nermut
  Moodle v technických předmětech
12:00 12:25 Dagmar Hillová, Viera Šajbidorová
    INTERAKTÍVNA EXPERIMENTÁLNA ZÁHRADA  - živá učebnica trvaliek a kvetinových kompozícií
12:25 13:00 Závěr konference, předání cen Soutěže eLearning, tombola